Oxivir Plus preparat myjąco-dezynfekujący

Oxivir Plus

Oxivir Plus to skoncentrowany, bardzo skuteczny preparat myjąco-dezynfekujący do wszystkich twardych powierzchni                         (również tych, które wykazują wrażliwość na działanie alkoholi)

 

 

 

 

 

 

 

        Silne preparaty dezynfekujące bardzo często są dość toksyczne. Celem jest zatem uzyskanie silnego, skutecznego i zarazem mniej toksycznego produktu. Przyspieszony Nadtlenek Wodoru (Accelerated Hydrogen Peroxide®, AHP®) osiągnął tę kluczową równowagę. Jest to substancja o udowodnionej skuteczności bójczej. Ponadto, jest bezpieczna zarówno dla użytkowników końcowych jak i powierzchni. AHP® to synergiczne połączenie powszechnie stosowanych, bezpiecznych składników, z niskim    poziomem nadtlenku wodoru dzięki czemu produkt osiąga wyjątkową skuteczność dezynfekcyjną i myjącą.

Posiadamy w swojej ofercie kompleksową linię produktów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich potrzebach naszych klientów:

  • produkty gotowe do użycia;
  • produkty skoncentrowane
    Preparaty myjąco-dezynfekujące linii Oxivir® stanowią alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań. Zapewniają szybkie działanie, szerokie spektrum bójcze, doskonałe właściwości myjące. Są przyjazne dla personelu i pacjentów, a jednocześnie bezpieczne dla większości powierzchni. Substancja czynna, nadtlenek wodoru, rozkłada się do tlen i wodę w zaledwie kilka minut po użyciu.

Linia Oxivir to preparaty skuteczne, w ciągu zaledwie 1 minuty, przeciwko szerokiej gamie patogenów związanych z opieką zdrowotną, w tym wirusom otoczkowym i bezotoczkowym, bakteriom Gram-ujemnym, Gram-dodatnim, gruźlicy i grzybom. Oxivir® nie wiąże się z materiałami/tkaninami takimi jak bawełna czy mikrowłókno, eliminując ryzyko zmniejszenia skuteczności z powodu wiązań quat. Aby poprawić profil ochrony środowiska i bezpieczeństwa, w preparatach Oxivir® nie stosuje się oksyetylenowanych alkilofenoli (APE) ani etoksylatów nonylofenoli (NPE). Receptury zawierają alternatywne surowce, które są bezpieczniejsze dla środowiska. Preparaty Oxivir® nie zawierają lotnych związków organicznych (LZO) i pomagają w ten sposób wpływać na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach.

Produkt biobójczy, zawiera substancję czynną: 63,6 g/kg nadtlenku wodoru i 25 g/kg kwasu salicylowego.

Zalecane stężenie 3,5%, tj. 280ml używać na 8 litrów wody. Płukanie nie jest konieczne

Karta charakterystyki

Sprzedaż karmy dla psów i kotów, dodatków dla zwierząt gospodarskich oraz środków do mycia i dezynfekcji
ul. Powstańców Wielkopolskich 14A
87-300 Brodnica
tel. 535 057 222

Czynne: od 8-16 (poniedziałek-piątek)

 

 
Napisz do nas
Nie wiesz jak do nas trafić?
Projekt i wykonanie asmedia.pl. © 2023 ABI - Innowacyjne metody żywienia zwierząt. Wszystkie prawa zastrzeżone.