Arion Original Cat Sensible 32/19 Salmon - sucha karma z łososiem dla kotów

Arion Original Cat Sensible 32/19 Salmon

ARION to szeroka gama różnorodnych karm dla psów i kotów, od najprostszych, ekonomicznych, poprzez karmy standardowe i zróżnicowane produkty Premium, po najbardziej wyszukane diety Healt&Care. Pokarm dla zwierząt z fabryk w Hiszpanii i Belgii, wytwarzany ściśle wedle wskazówek lekarzy weterynarii z produktów najwyższej jakości, spełnia wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających zwierząt towarzyszących i ich opiekunów.
ARION Original Cat Sensible 32/19 Salmon
Pełnowartościowa, bezglutenowa karma, opracowana specjalnie dla kotów wrażliwych, z zadaniem wsparcia zdrowego trawienia.
Starannie dobrana mieszanka naturalnych włókiem fermentujących i prebiotyków, w tym FOS i MOS oraz Beta-glukanu wspomaga przyswajanie substancji odżywczych, dba o równowagę flory bakteryjnej w jelitach i zapewnia właściwą konsystencję odchodów. Odpowiednio skomponowany zestaw składników zmniejsza ryzyko wystąpienia niepożądanych objawów. ARION Original Cat Sensible pomaga w utrzymaniu w należytym stanie błony śluzowej jelit, zmniejsza również stres oksydacyjny i redukuję liczbę wolnych rodników w organizmie.

Skład:

Mączka mięsna z kurczaka, mąka ziemniaczana, mączka z łososia, ryż, tłuszcz z kurczaka, rafinowany groszek cukrowy, drożdże, pulpa buraczana, hydrolizat z wątróbek kurzych, białko ryżowe, mączka z kryla antarktycznego, chlorek sodu, drożdże, rafinowany olej rybny, wyciąg z drożdżowy, MOS, FOS, wyciągi roślinne ( rozmaryn Rosemarinus sp., winorośl Vitis sp., kurkuma Curcuma sp., owoce cytrusowe Citrus sp., goździki Eugenia sp.)

 

Sprzedaż karmy dla psów i kotów, dodatków dla zwierząt gospodarskich oraz środków do mycia i dezynfekcji
ul. Powstańców Wielkopolskich 14A
87-300 Brodnica
tel. 535 057 222

Czynne: od 8-16 (poniedziałek-piątek)

 

 
Napisz do nas
Nie wiesz jak do nas trafić?
Projekt i wykonanie asmedia.pl. © 2023 ABI - Innowacyjne metody żywienia zwierząt. Wszystkie prawa zastrzeżone.